додому Бердичів Житомирські радикали активізували роботу в області

Житомирські радикали активізували роботу в області

183
0

Останнім часом все більше на слуху з’являються житомирські радикали, партійці Олега Ляшка, які активізували свою діяльність в багатьох напрямках.

Своїм розпорядженням Олег Ляшко нещодавно призначив нардепа Олексія Ленського новим куратором регіону.

Протягом лічених днів у житомирських радикалів з’явилась прес – службасторінки в соцмережах, змінено членів політбюро та декількох керівників районних осередків.

Нардеп Ленський провів ряд зустрічей з районниками, які інтенсивно готуються до виборів в ОТГ, ініціював зустріч міських радикальних депутатів з мером Житомира, де було обговорено місцевий бюджет та внесені пропозиції від депутатів Олега Ляшка в Житомирській міській Раді, взяв під особистий контроль ряд критичних питань регіону, які давно потребують уваги саме народних депутатів.

Поки більшість житомирян спостерігають за активністю роботи Радикальної партії в регіоні, її лідер Олег Ляшко також не спить і разом з колегою по фракції Віктором Галасюком відстоюють їх законопроект про заборону на вивіз лісу кругляка з України, котрий пообіцяв скасувати Порошенко в обмін на черговий транш від Європейського Союзу. Мораторій ще не скасували, а нардепи вже зупиняють незаконний вивіз кругляку, який направлявся до Чехії. Зокрема 01.12.2016 року народними депутатами України Лозовим Андрієм Сергійовичем та Ліньком Дмитром Володимировичем разом з представниками Національної поліції України було затримано 47 вагонів лісоматеріалу у необробленому вигляді, які прямували на експорт під виглядом дров, про що свідчать документи, виявлені під час затримання вказаних вагонів на залізничній станції «Здолбунів». У виявлених документах вказано, що одним з експортерів є ТОВ «ОГМ Україна», зареєстроване у місті Малин Житомирської області. На зміну геноциду в Україну прийшов «лісоцид», саме так радикальні депутати назвали вирубку і вивіз  українського лісу і на знак протесту в  більшості регіонах об’явили безстрокову акцію з вимогою недопущення скасування мораторію.

Куратор області народний депутат Олексій Ленський вже направив відповідний запит, щодо перевірки малинської фірми та її корупційності заявивши, що Житомирська Радикальна партія рішуче налаштована дати відсіч глобальній контрабанді лісу-кругляку.

«Контрабандисти почуваються дуже впевнено останнім часом. Це змушує задуматися над тим, хто з високих кабінетів кришує цей бізнес. Яка ж невичерпно багата наша Україна: її грабували протягом тисячоліть, вивозили золото і гривні, чорноземи й найрізноманітнішу сировину, а от тепер вже добралися до лісу. Пора цьому вічному мародерству покласти край! Україна для українців, народні надбання для народу!

Житомирська Радикальна партія теж виступила з протестом проти українського «лісоциду» і закликала колег з інших фракцій приєднатись до акцій, та не допустити вирубки живих легенів України, адже саме деревообробна промисловість дає найбільший відсоток і робочих місць і відрахувань до бюджету Житомирщини. Так на своїй сторінці в Facebook Роман Мусійчук написав, що радикали Житомира виступають категорично проти відміни мораторію на експорт лісу в обмін на безвізовий режим:

«Тільки дурень може проміняти національне багатство України на якусь бумажку, яка дозволятиме перетинати кордон Євросоюзу! Тисячі тон лісу щодня вивозиться з України, вирубується, вирізається, знищується. Злочин вирубки українських лісів досяг таких масштабів, яких ще ніколи не бачило людство. Багатолітні дерева, які росли сотнями років буквально зникають. Хіба цього не бачить влада? Хіба не бачить суспільство? Влада бачить, і знищує нашу державу, наші багатства, нашу природу і наше майбутнє.» — написав Мусійчук.

До приймальні Радикальної партії в Житомирі надійшли численні звернення від громадян України стосовно незаконного експорту лісоматеріалу у необробленому вигляді, а саме під виглядом експорту дров підприємством ТОВ «ОГМ Україна», яке зареєстровано у м. Малин Житомирської області.

«Вищезгадані факти є прямим порушенням Закону України № 2860-IV «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів», а саме статті 2-1, якою передбачено тимчасову заборону експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді. З приводу даних фактів я вже звернувся до Генпрокуратури, Національної поліції та Державного агентства лісових ресурсів. Для лісового господарства України неконтрольована вирубка лісів та експорт української деревини вже стали серйозною проблемою. Тим часом у багатьох державах деревообробна галузь динамічно розвивається. Недаремно ж значна частина експортованої Україною деревини згодом повертається до нас – але вже у вигляді красивих, високотехнологічних і, звісно, дорогих виробів. Давайте разом боротися за те, щоб з нас нарешті перестали робити сировинний придаток. У нас є прекрасні сорти рідкісної деревини і золоті руки майстрів, що здатні прославити українську деревообробну галузь на міжнародному ринку!» — написав нардеп.

Районні організації та депутати райрад від Радикальної партії задніх також не пасли в цей час, а передавали з регіону в регіон естафету «Правди Ляшка». Першим прийнявся за роздачу Анатолій Гльоза.

«Радикальний Анатолій Гльоза, сьогодні відправив партійний вісник «Правда» на стареньких Лазах в райони нашої славетної області! Слово Лідера Олег Ляшко буде прочитане в кожному селі!» — написав на своїй сторінці в Facebook Роман Мусійчук

І пішло слово лідера в маси…

Далі естафету прийняли і інші голови Радикальної команди в регіонах: Василь Остапчук, Ігор Романський, Михайло Лукомський, Володимир Рабош, Анатолій Легенчук, Віталій Вишневський, Павло Цивинський та ряд інших взялись за слова та настанови лідера, про що звітує фотозвіт та дописи з кожного куточка сел та міст Житомирщини:

«Газету взяв. Газету роздав! З гарним настроєм роздав газету «Правда» і людям настрій підняв і роботу виконав» — написав Михайло Лукомський.

 «Несемо Правду Ляшка в кожну українську родину. Одночасно проводимо прийом громадян прямо у наметі» — написав Ігор Романський

 

«Правда» Олега Ляшка — нашим прихильникам. Передайте Ляшку — ми його любимо!»- це те, що я зобов’язався передати Лідеру особисто.» — додав Василь Остапчук — голова Новоград-Волинської міської організації Радикальної Партії Олега Ляшка, кандидат на посаду Голови Чижівської громади

«Сьогодні відправили партійний вісник «Правда» на стареньких лазах в райони нашої славетної області! Слово Олега Ляшка буде прочитане в кожному селі! Люди мають право знати Правду!!» — написавЦівинський

«Ось такий вiн — Олевський Радикальний батальон Олега Ляшка!» — додала Наталья Белова

 

Приємно, коли твоя команда працює, а особливо приємно коли це напередодні твого дня народження. Нагадаємо також, що 3 грудня лідеру Радикальної партії виповнилося 44 роки. Саме такою кропіткою працею, напевно, Житомирщина і вирішила привітати свого «духовного обранця», що Олег Ляшко замітив та передав кожному свою особисту вдячність за таку роботу і партійну наполегливість.

Ось чим запам’ятався минувший Радикальний Житомирський тиждень, проте попереду ще більше роботи і ще більше перемог. І дивлячись на активність роботи Радикальної партії в регіоні — перемоги їх таки не за горами, так як поки що вони єдині хто чує думку людей і робить все для того, щоб поліпшувалось життя не тільки правлячої еліти, а ще й простого робітничого українця в самим віддалених куточках нашої великої і могучої України.

Про це повідомляє видання http://zt-daily.com/