додому Бердичів Житомирські обласні депутати вчилися користуватися новою системою голосування

Житомирські обласні депутати вчилися користуватися новою системою голосування

56
0

Частина депутатського корпусу обласної ради 4 вересня зібралася у сесійній залі, аби ознайомитися з роботою нової електронної системи голосування «Віче» та випробувати її у  тестовому режимі.

Фахівець компанії, яка виграла тендер на встановлення обладнання, Сергій Полторак розповів обранцям про можливості електронної системи та як нею користуватися.

«Система повністю відповідає всім вимогам сьогодення та сучасного законодавства, вона використовується в Україні з 2000 року, це вже 5-а модифікація. Такою системою користуються більше 50 рад різних рівнів по всій Україні. Серед основних переваг системи – скорочення витрат часу на проведення сесії та підрахунок голосів, обробку результатів, можливість виводити на екран результати поіменного голосування тощо», – зазначив фахівець та детально ознайомив депутатів з режимами реєстрації, голосування, запису для виступів, самих виступів депутатів тощо.

 

Згідно з укладеною угодою, фахівці компанії здійснюватимуть безкоштовний технічний супровід нового обладнання впродовж року.

Для створення більш комфортних умов роботи депутатів було проведено переобладнання сесійної зали.

Нагадаємо, що нову електронну систему голосування «Віче» хмельницького виробника придбано через «ProZorro» за 645 тис грн.