додому Бердичів Бізнес Житомирські депутати хочуть впровадити спеціальне маркування для транспортну, що перевозить сміття

Житомирські депутати хочуть впровадити спеціальне маркування для транспортну, що перевозить сміття

66
0

В обласній раді розпочали свою роботу профільні комісії. 18 липня відбулось засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку, у роботі якої взяв участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

На порядку денному у депутатів було 16 питань, що пропонуються внести на розгляд сесії обласної ради.

Зокрема, профільна комісія опрацювала  питання внесення змін до обласного бюджету,  зміни до перспективного плану формування територій громад області, розглянули кадрові питання тощо.

Також депутати погодили звернення до центральних органів влади. Депутат обласної ради Дмитро Кропачов, пропонує внести зміни у Правила дорожнього руху та відповідальності за їх порушення. Зокрема, пропонується додати умови перевезення сміття визначеної маси; впровадити спеціальне маркування для транспортних засобів, що перевозять сміття; ввести штрафи за порушення правил перевезення сміття. На думку депутата, маркування дозволить контролювати машини, що перевозять сміття, та штрафувати їх у разі несанкціонованого ввезення на територію областей.

Нагадаємо, що засідання постійних комісій триватимуть до 24 липня, а сесія обласної ради відбудеться 27 липня.

З графіком засідань можна ознайомитися у відповідній рубриці на сайті Житомирської обласної ради.