додому Бердичів Житомирські аудитори виявили порушень на суму понад 470 тис. грн в Управлінні...

Житомирські аудитори виявили порушень на суму понад 470 тис. грн в Управлінні освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради

109
0

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради за період з 01.04.2016 по 01.11.2018. Під час ревізії виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 472,4 тис. грн.

Аудитори встановили, що коштами загального фонду покрито витрати на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах на суму 192 тис. грн, що мали здійснюватися за рахунок спеціального фонду.

Зокрема, за рахунок асигнувань загального фонду покрито витрати за спожиті комунальні послуги сторонньою юридичною особою, що призвело до матеріальної шкоди на суму 28,8 тис. грн.

Поряд з цим 145,7 тис. грн зайво витрачено на оплату підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт.

Серед інших виявлених порушень: виплата заробітної плати  сумісникам за фактично невідпрацьований робочий час, нестача продуктів харчування тощо. Загальна сума таких порушень – 28,5 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено відшкодування виявлених порушень на суму 440,4 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 3 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Начальнику Управління освіти направлено вимоги щодо усунення виявлених порушень.

До об’єкта контролю застосовано заходи впливу у вигляді попередження щодо усунення порушень бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Житомирської області.