додому Бердичів Освіта Житомирський національний агроекологічний університет розпочинає підготовку фахівців за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”

Житомирський національний агроекологічний університет розпочинає підготовку фахівців за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”

138
0

Стрімке зростання обсягів міжнародної торгівлі, залучення іноземних інвестицій, діяльність на національному ринку закордонних компаній викликають потребу у спеціалістах з міжнародних економічних відносин.
Випускники спеціальності “Міжнародні економічні відносини” є конкурентоспроможними фахівцями і можуть працювати у провідних вітчизняних та іноземних компаніях, інвестиційних фондах та представництвах транснаціональних корпорацій.
Важливою їх перевагою є ґрунтовні знання ділової іноземної мови та досвід закордонного стажування.
Програма навчання відповідає кращим сучасним світовим міжнародним стандартам, з залученням новітніх методик побудована так, щоб дати студентам всебічні знання з теоретико-методичних основ та практичних навичок та вмінь в галузі міжнародних економічних відносин.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО ЖИТОМИРСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРОЕКОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ: «МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ»