додому Бердичів Житомирський бронетанковий завод отримав нового керівника і передав Збройним силам чергову партію...

Житомирський бронетанковий завод отримав нового керівника і передав Збройним силам чергову партію БМП

116
0

Новим директором Державного підприємства «Житомирський бронетанковий завод» призначено Геннадія Гращенкова, якого було представлено трудовому колективу у понеділок, 19 квітня.

Про це 20 квітня повідомила пресслужба Укроборонпрому.

«Нинішній керівник заводу є випускником Харківського політехнічного інституту. З 1997 року він працював на Державному підприємстві «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова», яке теж входить до складу Державного концерну «Укроборонпром». В ДП «ХКБМ» Геннадій Гращенков пройшов шлях від інженера-конструктора до головного конструктора з серійних виробів. Він є автором низки винаходів і патентів, а також статей у науково-технічних виданнях», – йдеться у повідомленні.

 

 

На Житомирський бронетанковий завод Геннадій Гращенков прийшов на заміну Олексію Жуковцю, якого нині призначено гендиректором ДП «НВК Газотурбобудування “Зоря”-“Машпроект”».

«На сьогодні ДП «Житомирський бронетанковий завод» переважно здійснює капітальний ремонт та модернізацію бойової і спеціальної техніки, а саме: БМП, БМД, а також машин на їх базі», – інформує Укроборонпром.

23 квітня на сайті концерну з’явилася інформація, що Житомирський бронетанковий завод передав українським військовим чергову партію БМП-2.

«Роботи виконані з випередженням графіка та за умов обмеженого фінансування. Техніку передано відповідно до умов державного контракту, повністю готовою до бойового застосування», – йдеться у повідомленні.

Це вже друга передача військової техніки від ЖБТЗ до Збройних сил України у поточному році.