додому Бердичів Житомирська поліція найгірша в Україні

Житомирська поліція найгірша в Україні

272
0

Трьох керівників обласних управлінь Національної поліції буде звільнено за результатом рейтингу роботи поліції по областях. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на розширеному засіданні колегії МВС України, коментуючи звіт про роботу Національної поліції у першому кварталі.

На сьогодні найгірші результати роботи поліції демонструє саме Житомирська область. За останній рік показники розслідування злочинів в області значно впали, а до прокуратури, ГПУ та центрального управління Нацполіції надходить найбільше скарг саме на правоохоронців з Житомирщини.

Під реальною загрозою звільнення опинився й сам очільник житомирської поліції В’ячеслав Печененко та його заступник, начальник слідчого управління Олександр Радченко.

Нагадаємо, в Бердичівському медколеджі у студентки знайшли амфетамін, колишній його директор попри звільнення не допускає в заклад нового директора, а його працівники за останні три тижні двічі перекривали дороги в місті та перешкоджали роботі депутатів обласної ради. Про цей безлад у Бердичеві було направлено звернення міністру внутрішніх справ.