додому Бердичів ЗМІНА СТАТІ В 14 РОКІВ?! Звернення депутата Ігоря Романського

ЗМІНА СТАТІ В 14 РОКІВ?! Звернення депутата Ігоря Романського

404
0

Депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський розробив проект рішення “Звернення до Верховної Ради України щодо недопущення розгляду законопроекту№2684,який дозволить підліткам з 14 років міняти стать без згоди батьків.

Якщо уважно подивитися на цей законопроект, то надання дітям права з 14 років укладати угоди по реалізації права на охорону здоров’я містить ряд небезпек.
14-річні зможуть відмовлятися від лікування алкоголізму, наркоманії токсикоманії та інших небезпечних залежностей або хвороб. Якщо до цих пір відповідальність за лікування
несли батьки, то цей законопроект дає право дитині відмовлятися від лікування, тому що єдиним, хто приймає рішення щодо лікування, стає сам підліток.
Крім того, законопроект №2684 дозволить підліткам з 14 років змінювати стать без згоди батьків.  На сьогодні зміна статі можлива з 14 років тільки за згодою дитини та обох батьків. З огляду на те, яка кампанія по просуванню гендерної ідеології розгорнута в різних сферах, в тому числі в освітніх установах (так звана гендерно-нейтральна школа), можна тільки уявити, які будуть наслідки того, коли підліткам будуть постійно говорити щось на кшталт «подумайте, може, у вас не та стать, а також, якщо хочете, то з 14 років можна робити операцію».
На жаль, нині ми бачимо, що Україна є одним з лідерів в світі в дитячому алкоголізмі, стрімко росте підліткова наркоманія та інші види залежностей.
Тому, вимагаємо не допустити даний законопроект до розгляду.
Ми не повинні наражати на небезпеку дітей, адже діти – це майбутнє нашої нації.

Залишилось ще затвердити на президії даний проект та проголосувати депутатам на сесії обласної ради, яка відбудеться 5 березня 2020 року у приміщенні Житомирської обласної ради.

Маємо надію, що всі депутати підтримають даний проект рішення.