додому Бердичів Житомирська обласна рада допомагає одиноким пенсіонерам відремонтувати дахи будинків на Бердичівщині

Житомирська обласна рада допомагає одиноким пенсіонерам відремонтувати дахи будинків на Бердичівщині

78
0

Ремонтні бригади комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків та комунальної установи «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я» обласної ради ремонтують в смт Гришківці Бердичівського району дахи у будинках одиноких пенсіонерів.

Самотні люди похилого віку перебувають на обліку в Бердичівському територіальному центрі соціального обслуговування громадян, і не мають можливості самотужки відремонтувати пошкоджені градом оселі. У Гришківцях потребували ремонту 10 будинків, де проживають одинокі пенсіонери, і більшість з осель вже відремонтовано.

Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук зазначив: «Ми докладаємо усіх зусиль для якнайшвидшого вирішення проблеми Бердичівського району, що виникла внаслідок природної стихії. Наші комунальні підприємства працюють пришвидшеними темпами над ремонтом будинків, які найбільше потребують допомоги. Це малозахищені верстви населення, зокрема, одинокі пенсіонери», – сказав Максим Вілівчук.

Нагадаємо, що заступник голови обласної ради Максим Вілівчук проінспектував пошкоджені градом будівлі комунальних закладів.

Варто додати, що на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про виділення з резервного фонду обласного бюджету 4 млн грн для ліквідації наслідків градопаду.