додому Бердичів Жителі Бердичівщини сплатили більше податків, порівняно з минулим роком

Жителі Бердичівщини сплатили більше податків, порівняно з минулим роком

45
0

Бердичівською ОДПІ (головний офіс) до загального фонду Державного бюджету забезпечено надходження податків і зборів понад 99 мільйонів гривень, індикативний показник виконано на 106 відсотків.

До місцевих бюджетів Бердичівщини забезпечено надходження майже 165 мільйонів гривень, індикативний показник виконано на 114 відс.

За підсумками січня – серпня 2016 року платниками Бердичівщини до Зведеного бюджету сплачено понад 134 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. Проти аналогічного періоду минулого року надходження податку на доходи фізичних осіб зросли на 52 мільйони гривень.

За вісім місяців 2016 року, відколи доходи фізичних осіб оподатковуються за єдиною ставкою 18 відсотків та відбулося зростання розміру мінімальної заробітної плати, надходження ПДФО зросли на 63 відсотки.

Саме стан надходжень податку на доходи фізичних осіб має вирішальне значення для фінансової стабільності держави. Бердичівська ОДПІ постійно акцентує увагу платників податків та представників бізнесу на те, щоб вони здійснювали свою діяльність легально з повним працевлаштуванням своїх працівників. Адже саме питання легального працевлаштування – це той додатковий важіль впливу, що сприятиме додатковим надходженням в бюджет.