додому Бердичів Жителя Житомира визнано винним у скоєнні смертельного наїзду на бердичівлянку

Жителя Житомира визнано винним у скоєнні смертельного наїзду на бердичівлянку

119
0

В грудні 2015 року обвинувачений, керуючи технічно справним автомобілем „Део Сенс”, рухався по вулиці Житомирській у місті Бердичеві у напрямку міста Житомира та на пішохідному переході поблизу будинку № 82-А скоїв наїзд на пішохода, яка через отримані травми загинула. При цьому він мав технічну можливість запобігти наїзду з моменту виявлення перешкоди для руху, яку об’єктивно спроможний був виявити з місця водія, в момент виникнення небезпеки для руху. Варто зазначити, що свою вину обвинувачений визнав, завдану шкоду відшкодував, ДТП пояснив поганими погодніми умовами та власною безпечністю.

12.07.2016 року Бердичівським міськрайонним судом завершено розгляд кримінального провадження по обвинуваченню у скоєнні злочину передбаченого ч.2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження).

Оцінивши всі докази, врахувавши обставини скоєння злочину, особу обвинуваченого, суд визнав його вину доведеною в повному обсязі та призначив йому покарання у виді п’яти років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з випробуванням протягом двох років та із позбавленням права керувати транспортними засобами на два роки.