додому Бердичів Жителька Бердичева перерахувала шахраям більше 3800 гривень

Жителька Бердичева перерахувала шахраям більше 3800 гривень

38
0

58-річна жінка постраждала від псевдопрацівника банківської установи. Поліція встановлює особу шахрая і застерігає громадян від надмірної довірливості.

10 листопада до Бердичівського відділу поліції із заявою про ошуканство звернулась 58-річна місцева жителька. Жінка розповіла, що на її мобільний зателефонував незнайомець, який представився працівником однієї з фінансових установ. Він повідомив, що на рахунок жінки має надійти грошовий переказ, та задля цього необхідно повідомити йому конфіденційну інформацію по картці.

Довірившись незнайомцеві, що телефонував, заявниця втратила із поточного рахунку понад 3800 гривень.

 – Нині у рамках розпочатого кримінального провадження за ч.1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України поліція встановлює особу шахрая і вживає заходів для відстеження руху коштів, – прокоментувала начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко.

Водночас поліцейські застерігають громадян від необдуманих дій: у жодному разі не повідомляйте незнайомцям, ким би вони не назвалися, дані ваших банківських карток. Пам’ятайте, що цією інформацією легко користуються шахраї, аби видурити у вас грошові заощадження.

Відділ комунікації поліції Житомирської області