додому Бердичів Ефективна співпраця Семенівської ОТГ з громадською організацією вже приносить тепло та чистоту

Ефективна співпраця Семенівської ОТГ з громадською організацією вже приносить тепло та чистоту

122
0

Семенівська ОТГ заручилася підтримкою громадської організації «Добра справа» і має шанси вийти на якісно новий рівень взаємодії всередині громади. Активність та креативність неурядового сектору в усіх розвинутих країнах вже давно дозволяє сприяти розвитку місцевого самоврядування. Коли в новоствореній громаді розпочався час відпусток БМРГО “Добра справа” попіклувалася, щоб малюкам в ДНЗ “Казка” Семенівської ОТГ взимку було тепло. Активісти заготовили дрова із місцевих ресурсів – чагарників, якими буяють вулиці українських сіл.

Захід відбувся за програмою LINK Регіонального Екологічного Центру для Центральної та Східної Європи та Міністерства Клімату та Довкілля Норвегії. Про це повідомив Юрій Балюк на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Очищення лісопосадок від чагарників – завжди актуальне питання на наших теренах. В той же час, це реальний спосіб економного використання енергоресурсів та фінансів громади. Єдине, що для цього треба – сприяння ініціативам, небайдужі люди та бажання зробити свій світ трішечки кращим.