додому Бердичів Бізнес Експерти ТСЦ №1842 у Бердичеві допомагають визначити вартість автівки при купівлі-продажу

Експерти ТСЦ №1842 у Бердичеві допомагають визначити вартість автівки при купівлі-продажу

104
0

Територіальний сервісний центр МВС №1842 у місті Бердичеві неодноразово наголошував, що купуючи автомобіль не потрібно економити на його експертному дослідженні. Адже легковажне ставлення до питання придбання транспортного засобу може призвести до появи несподіваних проблем.

Виявити підробку автомобіля самостійно практично неможливо. Тому, звертайтеся до фахівців експертної служби, які працюють в територіальних сервісних центрах МВС, для дослідження та визначення вартості транспортного засобу під час укладання договору купівлі-продажу в територіальному сервісному центрі. Тільки це є гарантією того, що ви зможете уникнути неприємних наслідків з покупкою авто.

Сервісний центр №1842 знаходиться за адресою м. Бердичів, вул. Новоіванівська 21, та надає послуги по видачі посвідчень водія, заміні посвідчення, видачі дублікату, відкритті вищих та нижчих категорій, отримання міжнародного посвідчення водія.

У сервісному центрі можна також отримати послуги реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, дозвіл на перевезення небезпечних вантажів, довідки про судимість (несудимість) та інші види послуг.

Центр працює без обідньої перерви.
Вихідні дні: неділя, понеділок та святкові дні.
Вівторок-п?ятниця: з 9.00 – 18.00
Субота: 9.00 – 16.45