додому Бердичів Ексклюзивний відеорепортаж першого на Бердичівщині фестивалю колядок та щедрівок «Різдвяний передзвін»

Ексклюзивний відеорепортаж першого на Бердичівщині фестивалю колядок та щедрівок «Різдвяний передзвін»

148
0

Нарешті на Бердичівщині засновано фестиваль колядок та щедрівок. Учасники з усього району з’їхалися, щоб дарувати пісні та вистави присвячені світлій події – Різдва Христового. Садки, Гардишівка, Швайківка, Райки, Никонівка, Романівка, Скаківка, Бистрик, Гадомці, Семенівка, Закутинці, Осиково, Райгородок, Дубівка, Кустин – кожне з цих сіл Бердичівського району мало за честь представити свої автентичні таланти у виконанні пісень до свята.

Серед виступаючих колективів були й сільські голови, що найкраще характеризує щирість та високий рівень заходу. Численні виступи виконавців, глядачі записували на мобільні телефони. Навіть голова райдержадміністрації Едуард Томашевський залишив і собі на згадку відео одного з найкращих виступів.

Розмаїття українського орнаменту, вишиванок та жупанів заполонило приміщення актового залу РДА.

Організатор заходу – відділ культури райдержадміністрації під керівництвом Кобилінського Леоніда Петровича вже не перший рік є зразком активності в популяризації та розвитку українських національних традицій на Бердичівщині.

Люди, які доклали руки та душу до реалізації цього заходу започаткували надзвичайно чудову традицію, яка, як очікується, буде продовжена і в наступні роки.

Пропонуємо Вам переглянути ексклюзивний відеорепортаж першого на Бердичівщині фестивалю колядок та щедрівок «Різдвяний передзвін» від Першого інформаційного порталу Наш Бердичів