додому Бердичів Екологи оштрафують працівника виконкому. За що ж відповідають у виконкомі? (ВІДЕО)

Екологи оштрафують працівника виконкому. За що ж відповідають у виконкомі? (ВІДЕО)

188
0

Як показала подія, яка сталася у п’ятницю, 26 серпня, у кабінеті заступника міського голови Онофрійчука Сергія, у виконавчому комітеті міської ради ніхто і ні за що не хоче нести відповідальність.

По обіді два представники екології області разом з журналістами та головою ГО «Правозахисна організація «Джерело довіри»» Олегом Козловським постукали у двері Сергія Онофрійчука, начальника управління ЖКГ у місті. Екологи завітали з однією ціллю: накласти штраф на людину, яка надавала відповіді в екологічну службу. До 1 серпня екологи просили лише одного: надайте схему стічних труб з точним зазначенням, кому вони належать, та хто їх обслуговує. Тобто, одним кольором на карті позначити власників КП «Водоканал», іншим – ТОВ «Комплекс екологічних споруд». Окрім того, Державна екологічна інспекція у Житомирській області просила розробити та надати план заходів щодо забезпечення та транспортування стічних вод населення та підприємств по каналізаційних мережах для очистки на очисних спорудах, каналізації з мікрорайону колишнього цукрового-рафінадного заводу та меблевої фабрики, які нині потрапляють у струмок Грабарки без очистки.

Для того щоб створити спільну карту мереж потрібно не так багато: просто зібратись інженерам двох підприємств та кілька днів потрудитись. Але як же вони це зроблять, якщо достеменно не відомо, що і кому належить. Є каналізаційні мережі, які точно мають власників, а є такі, що зависли у повітрі. Бо багато підприємств збанкрутувало, а міська влада досі не доклала ніяких зусиль аби прийняти їх у власність міста, так за них ніхто і не відповідає. Вони вже у досить поганому стані, підтікають, відбувають несанкціоновані скиди у струмки, але до того діла нікому не має, бо немає власників.

Отже, конкретних відповідей від влади екологи не дочекались і прийшли запитати, коли ж чекати на них. Поки Сергій Петрович шукав тих, хто не надав відповіді на питання, приїхав і керівник КП «Бердичівводоканал» пан Ревуцький, який почав перекладати з хворої голови на здорову. Сергій Петрович повідомив, що був у відпустці і взагалі не в курсі про що мова: «Чого з мене питаєте». Ревуцький взагалі посміхався та з усім погоджувався. Майже за пів години з’ясували, що конкретної інформації не надав Олег Повійчук, який і готував інформацію, але і він зараз у відпустці. Тому, коли працівник вийде з відпустки, його чекають у екологів, аби виписати штраф.

У ході розмови згадали про все. Екологи розповіли і про те, що асенізатори зливають нечистоти там, де їм заманеться. Сергій Петрович же знову зняв з себе відповідальність про це, адже вони писали листи у багато інстанцій, і ні поліція, ні екологи, ні податкова їм не допомогли, а особисто він слідкувати за цими машинами не буде. Парадоксально, борці за чистоту міста не можуть вирішити питання з кількома недобросовісними підприємцями. У місті є майже сотня людей, які можуть складати адміністративні протоколи і жоден поки не складений.

IMG_5442