додому Бердичів Бізнес Едуард Томашевський поспілкувався з журналістами

Едуард Томашевський поспілкувався з журналістами

90
0

Несподіване висловлення недовіри депутатами районної ради здивувало голову райдержадміністрації. З цього приводу він зібрав прес-конференцію, на якій були присутні майже всі місцеві засоби масової інформації.

Пан Томашевський дві години розповідав присутнім про ті ситуації в яких, на його думку, він заважає певним політичним силам. Основна його думка – це те, що він не допускає так званий «деребан» району. Не соромився очільник районної адміністрації називати конкретні прізвища депутатів обласної ради, які, знову ж таки, на думку Томашевського, не хочуть його бачити на посаді. Звинуватив конкретні політичні сили району у об’єднанні проти нього задля вирішення особистих інтересів.

На думку Едуарда Томашевського, він чесна і відповідальна людина. За час керування районної адміністрації на нього було написано 30 скарг виключно через те, що він плідно працює на благо свого район: «Я прийшов сюди працювати. Мені одразу почали говорити, що я їх не влаштовую. Але я забезпечена людина, яка хоче лише плідно працювати».

З приводу рішення, яке прийняли депутати, то він його ще на папері не бачив і сумнівається, що побачить. Бо вже кілька разів звертався з проханням його надати. За слів Едуарда Томашевського, саме районна рада лобіює інтереси конкретних людей.