додому Бердичів Бізнес Дії бердичівської влади змусили покриття на площі Центральній стрибати від сорому ФОТОФАКТ

Дії бердичівської влади змусили покриття на площі Центральній стрибати від сорому ФОТОФАКТ

554
0

Площа Центральна в місті вже другий тиждень поспіль привертає увагу Першого інформаційного порталу Наш Бердичів. Якщо минулої неділі

Валерій Хмелівський переконав Василя Мазура відкрити бердичівлянам Wi-Fi

і він був доступний буквально кілька днів, після чого його традиційно закрили, то вже цього разу нашу увагу майдан привернув з іншої причини.

Плитка, на яку жінки на високих підборах часто нарікають, почала буквально стрибати. Якість виконаних робіт в Бердичеві за бюджетний кошт не рідко викликає питання пересічного люду Отож, тепер маємо черговий факт!

Нагадаємо, приблизно в 2011 році на реконструкцію площі в Бердичеві було витрачено близько трьох мільйонів гривень. Згодом, там же поставили ще й камінця з численними подяками заможним меценатам, які додатково приклалися туди своїми гаманцями. Курс гривня-долар, який був тоді, досі викликає ностальгійні почуття місцевих підприємців. А зараз кожен відвідувач, дивлячись на «танцюючу плитку» дійсно може ствердити, що всі свої добрі справи незмінна більше 15 років команда міського голови Василя Мазура робить «з любов’ю до рідного міста».

А от чи передбачено ремонт цього неподобства поки залишається таємницею.