додому Бердичів Діти , мітли , два совка … ФОТО

Діти , мітли , два совка … ФОТО

210
0

Чужими руками легко не лише жар загрібати. Здається саме такої думки дотримується влада міста Бердичева. Попри наявність комунальних служб, що утримуються за бюджетні кошти, про чистоту узбіч і надалі «дбають» силами учнів місцевих шкіл. Мешканці вулиці Садова мали нагоду на власні очі переконатися у абсолютній байдужості до життя та здоров»я школярів, як з боку освітян так і влади. Кілька класів розділили на групи та закріпили за ними певні ділянки для прибирання, і навіть не узбіч – проїжджої частини!

Діти з мітлами, віниками та щітками лавірували між автомобілями,рух перекрито не було,  не спостерігалося і осіб з попереджувальними прапорцями.

Стовпи пилу здіймалися щохвилини вище, благополучно осідаючи на легенях діток . Переважна більшість школярів була навіть без рукавичок. Жодних заходів індивідуальної безпеки дотримано не було.

Думаю кожен із нас неодноразово бачив, які «скарби» можна знайти на узбіччях наших доріг. Голки, пляшки, використані засоби контрацепції-далеко не повний перелік. Цікаво,чи відомо людям, котрим ми довіряємо виховання наших дітей про рівень захворюваності на туберкульоз,гепатит Б, СНІД  в Україні  та способи передачі цих хвороб? Хто відповідатиме за подальші можливі наслідки даної  толоки?

Олена Рикаль