додому Бердичів Діти були особливо в захваті від Дня артилерії і ракетних військ у...

Діти були особливо в захваті від Дня артилерії і ракетних військ у Бердичеві

93
0

Минулими вихідними, у День артилерії і ракетних військ особовий склад 26-ї Бердичівської артилерійської бригади відзначав урочистостями у гарнізонному Будинку офіцерів.  Командир військової частини полковник Андрій Маліновський  привітав зі святом воїнів, розповів про те, як бригада виконувала поставлені їй завдання в зоні АТО, подякував воїнам усіх хвиль мобілізації, які з честю виконали свій військовий обов’язок.

Мужність і вправність, яку проявили  українські вояки обороняючи рідну землю від московського окупанта, ще довго буде вивчатися істориками.

А от під час Дня відкритих дверей, усі бажаючі змогли прийти до військової частини,  і  на власні очі побачити, як живуть бердичівські артилеристи.  Діти були особливо в захваті від виставки бойової артилерійської техніки.

Гості частини змогли посмакувати солдатською кашею та узваром, якими їх пригощали військові. Професія вояка набуває все більшої популярності.

Нагадаємо, як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів Бердичівляни найактивніше на Житомирщині йдуть на контрактну службу