додому Без категорії Діти босоніж на асфальті і під дощем!(фото,відео)

Діти босоніж на асфальті і під дощем!(фото,відео)

563
0

Люди перед 9 сесією Бердичівської міської ради в мережі Facebook бурхливо обговорювали питання придбання сцени для дітей, адже дітям важко виступати на плитці, на площі біля міськвиконкому. Але, як бачимо, на святі до Дня прапора України, то бідні діточки виступали на асфальтовому покритті(деякі, навіть босоніж), чим взагалі могли нанести собі численні травми.

Але на наступний день на імпровізованій сцені-асфальті з’явився шмат лінолеуму (напевно, все ж таки, хтось вирішив проявити турботу про дітей). Погодні умови зіпсувалися, пішов дощ і лінолеум змок, тим самим наражав на небезпеку виступаючих ще більше.

Добре, що ніхто не постраждав, адже поруч був головний рятувальник міста, який все тримав під контролем.
Хто буде нести відповідальність за таку халатність до організації свята ?!
Все ж таки, на День Незалежності України, біля ялинок на центральній площі, можна було побачити дивну конструкцію, схожу на міні-сцену,на якій так і ніхто не виступав.
Виникає питання: “Чи то міська рада не розрахувала точної суми на нормальну сцену, чи то вирішила зекономити кошти і придбати диво-сцену?!”,- не зрозуміло.

На 9 сесії Бердичівської міської ради депутати проголосували, щоб з міського бюджету виділити кошти на придбання розбірної сцени для міського палацу культури. Початково ці кошти були призначені для придбання катафалка, але міський голова пообіцяв, що нашій громаді подарують катафалк і депутати повірили, тим самим перекинули кошти з катафалка на сцену. Пройшло 1,5 місяці і ми бачимо, що в громаді ні обіцяного катафалка, ні сцени .
Де виділені кошти , де сцена, де катафалк?!
Риторичні питання….