додому Бердичів Діма Коляденко запалював у Бердичеві (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Діма Коляденко запалював у Бердичеві (ФОТОРЕПОРТАЖ)

157
0

В України розпочався літній концертний тур відомого шоумена Діми Коляденко. Свій початок він взяв у нашому славному місті Бердичеві 24 квітня. В міському палаці культури із новою розважальною програмою Діма Коляденко не просто запалював бердичівлян, а дарував нереальний позитив, презентував нову пісню та двічі виходив на біс. Дві години артист та його відомий шоу-балет віддавали свою шалену енергетику присутнім. Дітлахи малу змогу станцювати зі своїм позитивним кумиром, а дорослі пофотографуватись та отримати автограф. Діма Коляденко нікому не відмовив в увазі.

Величезною приємністю для бердичівлянки Марії стало освідчення зі сцени від коханого хлопця Костянтина. Коли артист дізнався, що у залі є пара, яка нещодавно заручилась, одразу запропонував хлопцю повторно освідчитись у його присутності.

Під час прес-конференції артист розповів журналістам, що йому дуже сподобалось невелике містечко Бердичів: «Місто у вас дуже чисте, невеличкі будиночки надихають. Я б тут жив». І дійсно, під час концерту Діма Коляденко сотню раз освідчився бердичівлянам. Варто зауважити, що частину гонорару артист віддав на лікування нашій землячці Насті Ярош, яка бореться із важким недугом. Тому всі бердичівляни, які прийшли на концерт, автоматично долучились до доброї справи.

1 2 3 4 5 6 8 9