додому Бердичів Дубль №2. Адекватні депутати пішли. Протоколи зникли. (ВІДЕО)

Дубль №2. Адекватні депутати пішли. Протоколи зникли. (ВІДЕО)

198
0

О 18.15 21 липня депутати міської ради спочатку проголосували за продовження роботи сесії міської ради, до тих пір, поки питання не будуть повністю розглянуті. За регламентом Бердичівської міської ради для позитивного рішення, це рішення має набрати 1/3 голосів. Так і сталось. Але депутат Оспинеко вніс ще одну пропозицію: «Оголосити перерву у пленарному засіданні сесії міської ради до 22 липня 2016 року 10 ранку». За цю пропозицію проголосував 21 депутат, включаючи міського голову. Тоді міський голова почав нести нісенітниці у своєму стилі, про перенесення сесії на два тижні, якщо депутати так стомились, але на голосування пропозицію так і не виніс. Після цього опозиційні депутати покинули залу з чіткою позицію продовжити сесію наступного дня, тобто 22 липня.

Наступного дня, як і було прийнято рішення, депутати прийшли на сесію, але сесії якраз і не було. На місці не було і міського голови та секретаря, які терміново поїхали у відрядження. Дуже здивувались депутати, коли дізнались, що виявляється сесія закінчилась ще минулого дня о десятій вечора. Тобто, частина депутатів пішла, а інша частина залишилась і, на чолі з міським головою, продовжила працювати. Були прийняті і зміни до назв вулиць, які, на секундочку, вже давно підписав губернатор нашої області. Яким чином місцеві депутати мають право вносити зміни до рішень губернатора не зрозуміло.

Депутати почали з’ясовувати, яким це чином могла продовжитись сесія міської ради. Усі пішли у секретаріат, аби взяти протоколи сесії. І тут розпочалось найцікавіше. Два протоколи з голосуваннями, за першу пропозицію міського голови «Про продовженя роботи сесії», та другий протокол з пропозицією Осипенка «Продовження сесії 22 липня о 10 ранку» безслідно зникли. Тобто, останнім протокол був з питання «Зміни до бюджету міста на 2016 рік», де проголосувало 36 людей, і наступний протокол був «За продовження роботи сесії», де проголосувало 19 депутатів. Де поділись всі інші депутати, з цих документів не було зрозуміло.

Депутати і журналісти на чолі з членом лічильної комісії, паном Чепілем, хотіла отримати оригінали протоколів, але секретаріат довго відмовлявся їх показувати. Депутати були змушені викликати правоохоронців, аби ті розібрались, де ж поділись протоколи. Після довгої дискусії працівниця секретаріату таки показала протоколи, де були відсутні два документи, які цікавили присутніх. Тоді вже стало відомо, що секретаріату ці протоколи просто не передали. Коли опозиція полишала залу, протоколи лишались на столі лічильної комісії, де залишався депутат Верещак. Вже у процесі розпитувань стало відомо, що протоколи просто порвали прямо посеред сесійної зали. Ніхто з підвладних депутатів чи міського голови не задумався, що це карані діяння.

Поліціянти досить швидко приїхали до міської ради і почали відбирати показання в усіх присутніх, тоді вже почала підтягуватись більшість депутатів, які взагалі не могли зрозуміти, як могло статись так, що міський голова самовільно продовжив сесію.

Як на мене, від того, що зробив міський голова, досить чітко тхне часами, які у нашій країні іменувались, як Царська влада. Навіть при часах правління ненависної партії Регіонів, яку ми з такими зусиллями скидали, такого ніхто собі не дозволяв. Повна узурпація влади, відсутність будь-якої моральності, поваги до депутатів, містян, тільки так можна охарактеризувати дії пана Мазура.

Майже цілий день журналісти та депутати з’ясовували усі обставини нічної сесії та розбирались з поліціянтами. Після того зібрались на прес-конференцію.