додому Бердичів Дружній колектив бердичівської поліції відзначив професійне свято ФОТОРЕПОРТАЖ

Дружній колектив бердичівської поліції відзначив професійне свято ФОТОРЕПОРТАЖ

388
0

Сьогодні, 4 серпня в актовому залі Бердичівського міжрайонного відділку поліції відбувся захід до свята – День національної поліції. Привітати колектив прийшов депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Романський Ігор Васильович, представники міської, районної ради та адміністрації.

У виступах охоронцям правопорядку гості побажали злагоди в родинах, достатку та спокою в нашому місті. Поліцейських також привітали подяками та грамотами.

Начальник поліції Ольга Зінченко висловила переконання, що бердичівські правоохоронці попри активний процес реформування ефективно виконують свої обов’язки.

Нагадаємо, свято було встановлено в Україні «Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…» згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 року та відзначається щорічно 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію».