додому Бердичів Бізнес До 16 квітня на Житомирщині посилено контроль за таксистами

До 16 квітня на Житомирщині посилено контроль за таксистами

105
0

Управлінням Укртрансбезпеки у Житомирській області до 16 квітня 2017 посилено державний контроль за перевізниками, які провадять свою діяльність у сфері автомобільних перевезень на таксі.

Відповідно до затверджених графіків з урахуванням фактичних місць скупчення таксистів по Житомирщині проводяться рейдові перевірки спільними мобільними групами за участю працівників Укртрансбезпеки, Національної поліції, Державної фіскальної служби та органів місцевого самоврядування.

Відповідальність за перевезення пасажирів без наявності дозвільних документів передбачена частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 60 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Начальник Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області Юрій Осіпов зазначає, що за перші дні лише у місті Житомирі перевірено 50 транспортних засобів, складено 5 адміністративних протоколів та 3 акти про порушення законодавства.

«Здебільшого серед порушень – відсутність державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності та відсутність ліцензії щодо надання послуг із перевезення пасажирів», – розповідає Юрій Осіпов.