додому Бердичів До уваги учасників дорожнього руху! Знову наближаються складні погодні умови!

До уваги учасників дорожнього руху! Знову наближаються складні погодні умови!

66
0

За інформацією Укргідрометцентру, на території Житомирщини погіршення погодних умов. Правоохоронці закликають водіїв та пішоходів бути максимально обережними та відповідально ставитися до заходів безпеки.

Поліцейські застерігають: у зв’язку із ускладненням погодних умов на території Житомирщини, за можливості, утримайтеся від поїздок, особливо на значні відстані та у нічний час. В умовах ожеледиці на автошляхах у рази зростають ризики небезпеки будь-яких подорожей.

Керуючи транспортним засобом, будьте максимально обережні, обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки.

Обов’язково враховуйте час доби, стан проїзної частини та дорожнього покриття, не забувайте вмикати ближнє світло фар чи протитуманні фари.

Слизька дорога є тим чинником, що збільшує гальмівний шлях транспортного засобу у кілька разів. Тому якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. Не забувайте при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

Пам’ятайте, що безпека напряму залежить від дотримання Правил і заходів кожним з учасників дорожнього руху.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, не будьте байдужими: викличте на допомогу аварійні служби або зателефонуйте за номером «102».

Відділ комунікації поліції Житомирської області