додому Бердичів До уваги учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО!

До уваги учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО!

104
0

До уваги учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих (померлих)
учасників АТО!

Управління праці та соціального захисту населення Бердичівської міської ради повідомляє, що рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 874 затверджена Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області у 2018 році.

Вказаною програмою виділені кошти для санаторно-курортного лікування учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО в санаторії «Дениші».
Для отримання путівки необхідно оформити санаторно-курортну карту за формою 072/о. З цією картою звернутися в обласну поліклініку ім. О.Ф. Гербачевського для отримання путівки в санаторій «Дениші». З собою потрібно мати оригінали та копії наступних документів:
– паспорт,
– посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни,
– довідку про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номеру облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті),
– документ, що засвідчує участь у антитерористичній операції.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення вул. Європейська, 83 (каб. 4) або за телефоном (04143) 27110.