додому Бердичів До уваги Бердичівлян! Весняний призов в армію: хто, куди і на скільки

До уваги Бердичівлян! Весняний призов в армію: хто, куди і на скільки

142
0

Весняна призовна кампанія-2018, в рамках якої на строкову службу в Україні планується призвати понад 15 тис. українців у віці 20-27 років. Про це повідомив начальник ГУ персоналу – заступник начальника Генштабу Збройних сил України Артур Артеменко. Також він зазначив, що призовні комісії всіх рівнів почнуть свою роботу 2 квітня разом зі стартом кампанії, а завершать її 31 травня.

8 990 осіб підуть у Збройні сили України, 4 тис. – в Національну гвардію, 1,2 тис. – в Державну прикордонну службу і ще 1 тис. – до Державної спеціальної служби транспорту. На проведення весняного призову Кабмін виділив 54,94 млн. грн, з яких 32,5 млн. – на проведення призову до ЗСУ, 14,4 млн. – у Національну гвардію, 4,3 млн – до Держприкордонслужби та 3,6 млн – до Держспецтрансслужби.

На одного призовника витрачатимуть 3 617 грн. , з них: 3,5 тис. грн. – для виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу; 93,13 грн. – для підготовки та проведення призову на строкову військову службу.

Термін служби в армії становить 18 місяців – для призовників, які не мають вищої освіти і 12 місяців – для призовників зі ступенем спеціаліста або магістра.

Юнаки, призвані в армію в 2018 році, не будуть допускатися на лінію фронту в зоні АТО. Цей момент прямо прописаний у військовій доктрині України.

Крім цього, на сьогодні сформовано оперативний резерв Збройних сил України в кількості 144 тис. резервістів.