додому Бердичів ДО МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЬ З БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ

ДО МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЬ З БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ

116
0

30 серпня відбувся черговий виїзд мобільного соціального офісу, і цього разу він завітав до одного з віддалених районів міста Бердичева, Корніловки – амбулаторії сімейної медицини. Цього разу в роботі мобільного соціального офісу взяли участь: фахівець Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; працівники управління праці та соціального захисту населення; управління Пенсійного фонду України в м. Бердичеві та Бердичівському районі; Бердичівського міського центру зайнятості; Бердичівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради; служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради; управління житлово-комунального господарства; Бердичівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час 8-годинної роботи до мобільного офісу для роз’яснення законодавства та консультацій з питань соціального захисту звернулися жителі віддалених районів міста, внутрішньо переміщені особи, власне працівники амбулаторії.

Під час виїзду фахівці мобільного соціального офісу проінформували громаду стосовно діючого законодавства та заходів соціального захисту; провели консультаційно-роз’яснювальну роботу щодо призначення та виплат державних допомог, пенсійного забезпечення, працевлаштування, соціального захисту сімей учасників АТО. Особлива увага була приділена роз’яснювальній роботі щодо удосконаленого порядку призначення житлових субсидій та надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходу сім’ї.

«Як показує практика, «мобільний соціальний офіс» – це реальна допомога для людей, адже завдяки спеціалістам, які виїжджають у найвіддаленіші райони міста, громадяни можуть отримати консультації з різних нагальних питань і тим самим отримати допомогу», – зазначив начальник відділу представництва інтересів Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрій Архіпов.

Отож прийом мобільного соціального офісу пройшов не тільки дуже активно та інформаційно насичено, а й ефективно. Місцеві жителі отримали відповіді на всі запитання, в тому числі і пенсійні. Також більшість зацікавили послуги, які надає територіальний центр. Звичайно, що люди похилого віку шукають не тільки моральної підтримки, а й реальної фізичної допомоги. Вкотре можемо пересвідчитись, наскільки чудовий результат злагодженої роботи справжніх професіоналів своєї справи. Виїзди мобільного соціального офісу будуть тривати й надалі, адже ще багато жителів району чекають на його допомогу.

image-0-02-01-7f10d55ff52b2964adfa2079363b71661ee0698d7125b7ee6dfe348f7a554310-V image-0-02-01-99266ed02257f7ab823a86d71cc7a9a831f8728a129c7e74dafb2178a895db6c-V