додому Бердичів До Всесвітнього Дня контрацепції

До Всесвітнього Дня контрацепції

96
0

На даний час існує безліч соціально – педагогічних проблем, однією з суспільно важливих є зниження віку початку неповнолітніми статевого життя, що супроводжується зростанням кількості штучного переривання вагітності, розширення діапазону венеричних захворювань, появою серед школярок матерів – одиначок та масою інших проблем на початку молодого життя.

Бердичівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді плідно співпрацює з Благодійною міською громадською організацією «Молодь обирає життя» у сфері зміцнення і збереження репродуктивної здоров’я молоді.

Тому, 23 вересня в Хажинській ЗОШ І-ІІІ ст. для учнів 9,10 та 11 класів проведено виховний захід. Зустріч не випадкова, оскільки була приурочена до Всесвітнього Дня контрацепції.

Тематикою заходу стала профілактика ранніх статевих стосунків в учнівському середовищі.

Актуальність виховних заходів даного спрямування полягає в профілактиці негативних явищ і пропаганді здорового способу життя серед підлітків.

Метою є привернення уваги учнівської молоді до власного здоров’я та розвиток умінь і навичок його збереження, усвідомленням учнями важливої ролі особистої відповідальності при прийнятті власних рішень.

Під час тренінгу учні активно включалися в процес обговорення, брали участь у різноманітних вправах, висловлювали свої думки, ставили запитання. Дві години пройшли непомітно. З посмішкою на обличчі і подяками, діти запрошували спеціалістів знову. Можна зробити висновок, якби таких навчально – роз’яснювальних годин було побільше, то проблем в юнацькому віці було б набагато менше.

провідний спеціаліст Бердичівського районного центру соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді Присяжнюк В.О