додому Бердичів До бібліотеки 26-ї абр надійшли надзвичайно цікаві нові книги

До бібліотеки 26-ї абр надійшли надзвичайно цікаві нові книги

111
0

Нещодавно до бібліотеки 26-ї абр надійшло книжкове поповнення. Нові книги мають чудову обкладинку, гарний папір, прекрасне видання. Вони приваблюють тих, хто бере їх до рук не лише зовнішнім виглядом, а й цікавим змістовим наповненням. Коротко знайомимо вас із новинками.

Книга «Коли грянув грім» ? відкрита розповідь про героїв сьогоднішньої війни: добровольців і мобілізованих, солдатів і офіцерів різних родів і видів військ, у т. ч. і Повітряних Сил ЗСУ, волонтерів і родин захисників України. Про них розповідають журналісти газети «Крила України», які з першого дня знаходяться у вирі буремних подій.

«Небесне крило героїв»
? книга про захисників нашої держави, які вже не повернуться до своїх домівок. Тут зібрані спогади рідних, близьких та друзів загиблих Героїв.

Книга «Життя без обмежень». Автор Нік Вуйчич народився без рук і ніг, проте живе незалежним, повноцінним, насиченим життям. Здобув дві вищі освіти, самостійно друкує на комп’ютері, займається серфінгом, грає у гольф, захоплюється риболовлею і навіть пірнає з трампліна у воду. Його емоційна розповідь про те, як здолати відчай, повірити в себе і стати щасливим. У своїй книзі Вуйчич сформулював правила життя, які допомогли йому піднятися у всіх сенсах цього слова, тепер ними він ділиться із читачами.

«Моє життя та робота» Генрі Форда. Генрі Форд – легендарна постать, засновник автомобільної корпорації Ford Motor Company, один із найяскравіших новаторів в історії людства, що змінював світ через практичне втілення романтичних мрій. Як би кожен десятий українець прочитав цю книгу, а кожен сотий імплементував принципи фордизму в життя – ми б жили в іншій країні.

Оповідання «Льовушка» ? твір, написаний на основі реальних подій. Змінили тільки імена героїв. Але в цілому, дуже точно і образно передана атмосфера післявоєнного життя у Києві на Подолі. Анатолій Крим – автор оповідання – письменник, драматург і сценарист, чиє ім’я добре відоме як в Україні, так і в усьому світі.

Для любителів фантастики книга Рея Бредбері «Кульбабове вино»: «Мене виростили бібліотеки, бо більшість студентів не мають достатньо коштів на освіту. Коли я закінчив школу, тривала депресія, грошей не було. Я не міг відвідувати коледж, а тому проводив у бібліотеці три дні щотижня упродовж 10-ти років». «Кожен повинен щось залишити після себе. Сина, або книгу, або картину, збудований тобою будинок або хоча б зведену з цегли стіну, або зшиту тобою пару черевиків, або сад, посаджений твоїми руками. Щось таке, чого за життя торкалися твої пальці, в чому після смерті знайде притулок твоя душа. Люди будуть дивитись на вирощене тобою дерево або квітку, і в цю хвилину ти будеш живий».

«7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівена Кові. Світовий бестселер, що змінив долі мільйонів людей. Біл Клінтон – один із них – радить мати її кожному, хто прагне досягти успіху. Вона допоможе вам чітко сформулювати для себе життєві пріоритети й цілі, максимально реалізувати закладений у вас потенціал, стати кращим у професійній діяльності та вибудувати гармонійні взаємини із оточенням.

Книга Джудіт Герман «Психологічна травма та шлях до видужання: наслідки насильства ? від знущань у сімї до політичного терору». У цій книзі йдеться про відновлення зв’язків: між публічними та приватними просторами, між індивідом і громадою, між чоловіками та жінками. Особлива її цінність в тому, що авторка ділиться власним досвідом роботи з травмованими пацієнтами – жертвами сексуального насильства і насильства в сім’ї, а також ветеранами бойових дій та жертвами політичного терору.

Отож, запрошуємо вас поринути у загадковий вир слова. Тепер різноманіття саме вашої літератури стало ще більшим і цікавішим. Заходьте до бібліотеки і обирайте книгу до душі. Не намагайтеся прочитати все. Читайте не тільки для знання, а й для серця, тоді книга назавжди стане вашим надійним і вірним другом.

Наталія Воронюк
Завідувач бібліотеки 26-ї абр