додому Бердичів До Бердичівського району завітали делегати з Республіки Польща

До Бердичівського району завітали делегати з Республіки Польща

211
0

Офіційну делегацію у складі 9 дітей та супроводжуючих їх дорослих радо зустріли керівництво Бердичівської райдержадміністрації, представники районного методичного кабінету, школярі та громадськість у понеділок, 27 червня 2016 року, у с. Озадівка Бердичівського району на базі позаміського дитячого закладу відпочинку «Відкрите серце».

За давньою українською традицією гостей на Україні вітають хлібом і сіллю. Власне, і гостей з Республіки Польща щиро зустріли на порозі артисти районного центру культури і дозвілля, вручивши керівнику делегації запашний коровай. Ошатно вбрані в українські національні костюми Валентин і Дарина промовили вітальні слова двома мовами – українською та польською, Сергій Ланцов супроводжував гостей бадьорою піснею, яку виконав також польською мовою, а учні місцевої школи вручили букети квітів.

На закордонних гостей чекає досить цікава розважальна програма. Нею передбачено екскурсії до столиці України, міста Житомира, Бердичева і с. Райки (історичний комплекс), участь в Малих Олімпійських іграх, майстер – класи з декоративно – прикладної творчості в рамках програми «Щаслива країна дитинства», а також ознайомлення з українськими національними традиціями та свято Івана Купала.

Нагадаємо, що між Бердичівським районом та Нижньосілезьким воєводством, восени минулого року, було підписано угоду, відповідно до якої учні Житомирщини матимуть можливість відвідати сусідню державу та відпочити у таборах за програмою обміну, а учні з Нижньої Сілезії відпочиватимуть на Житомирщині. Разом з дітьми з країни – сусідки з відпочинку додому повернулися діти з Бердичівського району. 15 хлопців та дівчат тиждень перебували на відпочинку. Делегацію до Нижньосілезького воєводства очолила перший заступник голови райдержадміністрації, т.в.о. начальника відділу освіти Т.В. Наумчук.

eaa2d7ca51c4 df1189abe60b 1906c0144648 72a61f0bae67 9d42d9f1c0ba 6e9e27f36dd4