додому Бердичів До бердичівлян звернувся Начальник розвідки 26 абр

До бердичівлян звернувся Начальник розвідки 26 абр

84
0

Чи існує сила, що може зупинити наступ переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога? Так, але на це здатна тільки «Божа сила».

Як відомо, істинний Бог війни – артилерія. Цариця полів, як її називають представники загальновійськових підрозділів. Лише вона здатна вирішити і вирішує результат бою найчастіше без уведення в бій інших родів військ. Для військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей, ці істини очевидні.

В умовах нинішнього військового конфлікту успіх бойових дій артилерії майже на 90% залежить від ефективності артилерійської розвідки. Вона ведеться розвідувальними та вогневими підрозділами артилерії за допомогою оптичних, електронно-оптичних приладів, звукометричних, радіолокаційних станцій, а також безпілотних літальних комплексів. Головне завдання артилерійської розвідки полягає у своєчасному виявленні і точному визначенні місцеположення (координат) цілей.

Бойові порядки артилерії складаються з вогневих позицій (ВП) артилерії, командно-спостережних пунктів (КСП) та спостережних пунктів (СП). Причому кількість КСП і СП повинна бути в 2 рази більша, ніж кількість ВП батарей. І тільки в цьому випадку будь-які намагання противника (наразі російсько-окупаційних військ) провести локальну тактичну операцію чи обстріл будуть миттєво і жорстоко покарані. Відтак противник дорого заплатив за свій «успіх» у Дебальцівській операції завдяки вдалій і своєчасно організованій мережі КСП і СП артилерійської розвідки наших військових формувань.

Окрім того, досвід майже трьох років війни показує, що ефективність артилерійської розвідки значною мірою залежить не лише від ініціативних командирів і штабів, але й від високих умінь і практичних навиків солдатів та сержантів, які займаються добуванням розвідувальних даних та коректуванням вогню артилерії вогневих взводів, батарей, дивізіонів, а іноді і цілих бригад.

Звичайно бойова робота на СП (КСП) – це одне із найбільш небезпечних занять на війні, проте надзвичайно важливе та відповідальне. Саме тому артилерійські розвідники повинні бути фізично підготовленими; досконало знати військову топографію; уміти орієнтуватися на будь-якій місцевості за компасом і картою, за місцевими предметами, за допомогою засобів супутникової навігації; володіти всіма наявними засобами та способами ведення розвідки; розрізняти за виглядом будь-яку зброю противника; знати тактику дій підрозділів противника; знати порядок виконання вогневих завдань, зміст та порядок подання команд на виклик вогню, порядок проведення корегування; вміти працювати на засобах зв’язку та вправно володіти технікою маскування й виживання у складних умовах.

Отож, якщо Ви маєте бажання служити в лавах Збройних Сил України, володієте математичними здібностями та фізичною витривалістю, ми будемо щиро раді бачити Вас у рядах артилерійських розвідників. Більш детальна інформація за наступним номером телефону 0689666053 та за електронною адресою artreconnaissance26@gmail.com

Начальник розвідки 26 абр