додому Бердичів Дотримання прав людини в Бердичівській виправній колонії (№70)

Дотримання прав людини в Бердичівській виправній колонії (№70)

92
0

28.12.2016 року Бердичівську виправну колонію (№70) відвідали: регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Коваленко Олена, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Сторожук Андрій,  представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Носова Тетяна.

Метою даного візиту було моніторинг до стану додержання конституційних прав та свобод громадян, які перебувають в місцях не свободи. Відвідували наступні об’єкти установи: медичної частини установи, їдальня для засуджених, пекарня, кімната короткострокових та тривалих побачень, приміщення банно-прального комплексу, приміщень дільниці карантину діагностики та розподілу, та сектору довічного позбавлення волі.

Перед початком  відвідування установи  начальник  Олександр Доробалюк розповів представникам Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про історію утворення установи та її життєдіяльність.

Під час перевірки об’єктів  установи  представники проводили особистий прийом на якому розглядали скарги та пропозиції засуджених.

Старший інспектор групи мобілізаційної роботи
та цивільного захисту
старший лейтенант внутрішньої служби
Василь Масан