додому Бердичів Бізнес Долучайся до Години Землі, зроби щось хороше для планети!

Долучайся до Години Землі, зроби щось хороше для планети!

117
0

25 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня.

На онлайн-ресурсах Години Землі та веб-сторінках парків-учасників будуть вказані їхні потреби. Кожен може долучитися – попрацювати волонтером, надати матеріальну чи іншу допомогу.

«Українська природа – справжнє національне надбання! Недоторкані степи, озера, праліси та старовікові ліси унікальні та мальовничі. У нашій країні є 40 національних природних парків та сотні інших природоохоронних об’єктів. Більшість із них дуже потребує волонтерської допомоги», – говорить координатор WWF в Україні Олена Тарасова-Красієв.

Нажаль, бердичівська влада залишається байдужою до проблем екології, а тим більше акції Година Землі. Проте, в сусідньому Житомирі на Михайлівській заплановано музичний джем під зірками, який розпочнеться о 19:30.

До Години Землі можуть долучитися люди, уряди, організації і всі бажаючі, тому відповідальні бердичівляни можуть і без влади зробити гарну справу.

Пам’ятай! Зміни починаються з тебе!