додому Бердичів Бізнес Довідка про несудимість у два кроки

Довідка про несудимість у два кроки

91
0

Відтепер довідку про відсутність судимості можна безкоштовно замовити в онлайн-режимі 24/7.

Довідка потрібна для оформлення на роботу, оформлення візи при виїзді за кордон, участі у тендері, здійснення усиновлень та встановлення опіки, оформлення громадянства, поновлення документів, отримання дозволу на володіння зброєю тощо.

«Щороку громадяни подають близько 800 тисяч запитів на отримання довідки про несудимість. Ця довідка завжди була пов’язана з бюрократією та корупцією. Новий сервіс ліквідує ці проблеми та максимально спрощує отримання послуги для громадян. Відтепер працює зручний сервіс: ви можете в онлайн-режимі у два кліки замовити довідку та отримати електронне інформування про готовність документу», – повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Щоб замовити довідку онлайн, необхідно:

– зайти на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua;

– зареєструватися через електронний цифровий підпис (ЕЦП) або BankID;

– заповнити форму, вказавши зручний СЦ МВС;

– отримати повідомлення про готовність документу або перевірити статус готовності довідки онлайн;

– забрати довідку в обраному сервісному центрі МВС.

Особливо зручним новий сервіс буде для всіх учасників державних тендерів, наголосив Арсен Аваков.

«Оскільки довідка про відсутність судимості необхідна учасникам державних тендерів, тепер понад 200 тисяч учасників системи закупівель ProZorro можуть замовити її за допомогою електронного цифрового підпису та подати в режимі онлайн, не виходячи з дому чи офісу», – сказав міністр.

Мешканці віддалених населених пунктів теж можуть скористатися нововведенням: замовити довідку онлайн і отримати її в мобільному сервісному центрі МВС, що обслуговує їхній район.

«Крок за кроком ми відкриваємо нові сервісні центри, розширюємо кількість сервісів МВС, впроваджуємо онлайн-технології. Йдемо шляхом реформи, орієнтованої на інтереси українців», – підкреслив Арсен Аваков.

Нагадаємо, що сервісний центр №1842 знаходиться за адресою м. Бердичів, вул. Новоіванівська 21.

Центр працює без обідньої перерви.
Вихідні дні: неділя, понеділок та святкові дні.
Вівторок-п?ятниця: з 9.00 – 18.00
Субота: 9.00 – 16.45