додому Бердичів Днями в бердичівській школі відбулись вибори

Днями в бердичівській школі відбулись вибори

123
0
Pen writing a cross in the box.

Цікавою подією у житті школи стали вибори президента шкільного учнівського самоврядування, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства. Кандидати на посаду президента – це Кулачок Ангеліна (9 кл.), Богун Альона (8-А кл.) і Книжник Дар’я (8-Б кл.) презентували свої передвиборчі програми.

Після передвиборчої агітації, 29 вересня відбулися вибори, у яких взяли участь учні 5-11 класів, а саме старостат школи і члени  комісій самоврядування: навчальної, трудової, культурно-масової, інформаційної та дисципліни і порядку.

Кожен, хто прийшов на вибори, отримав бюлетень та зміг висловити свою думку щодо кандидатів на посаду. Вибори були таємними, виборчі бюлетені вкидали до спеціальної закритої скриньки. Головою виборчої комісії була учениця 11 класу Дмитренко Юліана. Відкриття скриньки відбулося в той же день у присутності представників від кожного класного колективу. За підрахунком голосів, більшість виборців проголосували за ученицю 9 класу Ангеліну Кулачок, тож за результатами підрахунку бюлетенів її обрано президентом шкільного учнівського парламенту.

Про це повідомляє сайт загальноосвітньої школи №11

У кандидатів були справжні виборчі програми з якими вони зверталися до своїх виборів-школярів. Пропонуємо вашій увазі те, як бачать свою діяльність на посаді президента школи претенденти

Програма кандидата на посаду Президента шкільного учнівського самоврядування  Богун  Альони,  учениці 8-А класу:

kk-1

 1. Підвищити кількість розважальних заходів у школі.
  2. Зробити так,  щоб у школі панувала повага  до праці прибиральниць.
  3. Об’єднати учнів  спільною ідеєю, співпрацею, взаємоповагою, тому що тільки в таких умовах кожен може відчути себе вільним і впевненим в собі.
  4. Зробити так, щоб кожен хотів ходити до школи щодня.
  Я не буду вводити дрес-кодів, так як розумію, що не завжди зручно ходити у шкільній формі.
  Я знаю як зробити наше шкільне життя більш цікавим та веселим.
  Якщо ти вважаєш, що саме я повинна стати президентом школи, тоді голосуй за мене!

Програма кандидата на посаду Президента шкільного учнівського самоврядування Книжник Дар’ї, учениці 8-Б класу:

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9-3Я –  дружелюбна, харизматична та правдолюба людина. Беру участь у громадських та культурних заходах школи та міста, займаюся у музичній школі, цікавлюся орнітологією. Коли я стану президентом спершу я зосереджу свою увагу на дієвості учнівського самоврядування. Оберу міністрів освіти, культури, дозвілля та спорту. Вони у свої міністерства оберуть осіб, з якими будуть покращувати шкільне життя учнів.

Міністерство освіти буде пильнувати за навчанням учнів,  підводити підсумки навчання в кінці  кожного тижня, а результати будуть оголошуватися на загальношкільній лінійці в понеділок. Слабким учням, які погано засвоюють матеріал надаватиметься допомога на перерві чи після уроків.

Міністерство культури займатиметься організацією культурно – масових заходів. Зробимо більше вечорів відпочинку з умовою, що всі старшокласники прийматимуть активну участь у їх підготовці та проведенні. Проведемо конкурс “Міс школи” та “Містер школи”.

Міністерство спорту організовуватиме різні спортивні конкурси та змагання. Проведемо змагання з футболу і баскетболу між командами вчителів та учнів. Прикладемо максимум зусиль для організації роботи гуртка з туризму. Організовуватимемо туристичні поїздки визначними місцями України.

Міністерство дозвілля сприятиме створенню секційних занять із в’язання, вишивки, малювання, танців, де самі між собою ділитимемось власними вміннями і навиками та будемо прагнути всесторонньо розвиватися, вести здоровий спосіб життя, корисно і цікаво проводитимемо час із товаришами та однолітками.В кінці навчального року створимо комісію, яка визначить найкращий клас та найкращого учня. Критерії розробимо разом з міністрами.

Голосуйте за мене!!! Я буду намагатися зробити шкільне життя яскравішим та цікавішим!!!

Програма кандидата на посаду Президента шкільного учнівського самоврядування Кулачок Ангеліни,  учениці 9 класу:  

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9gМені 15 років. Веду активний спосіб життя. Займаюсь спортом. Люблю читати. Мені подобається кулінарія, а також вишивання гладдю та хрестиком. Вивчаю англійську мову, а в подальшому хочу вивчати польську мову. Зайняла в цьому році 3-е командне місце в обласному турнірі юних хіміків. Я не бачу свого життя без шкільних занять, тому хочу працювати на користь нашої рідної школи.

1) Я хочу урізноманітнити життя наших школярів:

А) проводити більше різних змагань;

Б) заснувати більше гуртків для розвитку учнів по різним предметам;

В) влаштовувати різні тематичні вечірки.

2) Буду намагатися ще більше зміцнити нас, як родину, розвивати дружелюбні стосунки між учнями, батьками та вчителями. Щоб учні старших класів допомагали молодшим.

3) Запровадити більше дискотек (але за згодою шкільного керівництва).

4) Я намагатимусь зробити, щоб учням в нашій школі було затишно.

5) Вислухатиму всі поради школярів щодо покращення учнівського життя.

6) Хочу, щоб в нашій школі вчителі зрозуміли, як ми насправді їх любимо та поважаємо!

7) Організовуватиму побільше екскурсій в різні регіони України.

8) Хочу, щоб школярів пов’язувала спільна співпраця, мета, допомога.

9) Буду організовувати «суботники» поза територією школи в вільний час, щоб ще більше об’єднати нашу шкільну родину.

Ми вітаємо Ангеліну Кулачок із отриманням такої відповідальної посади та бажаємо успіхів у роботі, підтримки команди однодумців – членів шкільного парламенту, та виконання всіх передвиборних обіцянок!