додому Бердичів Дитячий благодійний ярмарок відбувся в Бердичівській спецшколі

Дитячий благодійний ярмарок відбувся в Бердичівській спецшколі

332
0

Сьогодні 24 травня педагогічний та дитячий колективи  Бердичівської спецшколи-інтернат» провели благодійну акцію «Дитячий Гришковецький ярмарок».

На цьому заході кожен бажаючий міг придбати якісні і корисні товари, виготовлені руками вихованців школи. Відвідали ярмарок місцеві радикали: депутат обласної ради від Радикальної партії Ігор Романський та радикали Віталій Петрівський і Олександр Майстренко. Був присутній на заході і голова Бердичівської районної ради Максим Самчик. Дітей перед початком ярмарку привітали і військовослужбовці, учасники АТО.

Не вперше депутат Ігор Романський відвідує заклад, а тому від імені усього педагогічного колективу йому вручили подяку за сердечне ставлення та благодійну підтримку вихованців школи.

Депутат взаємно-високо оцінив громадянську позицію та активність педагогічного та дитячого колективу закладу: «Я приємно вражений чудовими людьми, які не забувають своїми реальними справами допомагати тим, хто цього потребує. Нажаль, ми часто спостерігаємо, що бердичівляни перестають помічати, що в країні йде війна, щоденно надходять новини про втрати і серед військових, і серед цивільних. На сході України також є патріоти і вони потребують допомоги. Сьогодні ж хочу побажати діткам натхнення та творчої наснаги для виготовлення таких чудових виробів. Проводьте такі ярмарки ще та, впевнений, щоразу людей буде все більше,»- виступив головний радикал Бердичева Ігор Романський.

Вже за 40 хвилин ярмарку майже всі столи спорожніли. Усі солодощі, дерев’яні та м’які іграшки, ляльки-мотанки, подушки, прикраси та квіти розкупили.

Діти лишилися щасливі, бо зможуть самі відчути себе благодійникам, адже кошти, виручені під час акції, використають для надання благодійної допомоги дітям, що перебувають на східних прифронтових рубежах України.

Хоча вихованці школи ще зовсім маленькі, та вже зараз крокують до того, аби робити добро іншим людям.

ФОТО Світлана Петричук