додому Бердичів Дитяча поліклініка готується до переїзду в Центральну міську лікарню. Як буде по-новому?

Дитяча поліклініка готується до переїзду в Центральну міську лікарню. Як буде по-новому?

416
0

Старовинне приміщення заможної бердичівлянки по вулиці Данилівській вже давно непринадне для розміщення такого важливого соціального об’єкту міста як дитяча поліклініка. Міська влада прийняла рішення найближчим часом розпочати «переселення»  на територію Центральної міської лікарні.

Нині на завершальному етапі капітальний ремонт приміщення по вулиці Житомирській, 44\1 де колись був пологовий будинок, до кінця року обіцяють завершити. Саме там планується розмістити Центр первинної медико-санітарної допомоги з сімейними лікарями та дільничими педіатрами. Новації пов’язані з медичною реформою, коли первинна допомога відокремлюється від вторинної.

Перший поверх виділяється для дорослого населення, а другий –  виключно прийматиме дітей. Для того, щоб хворі не перетиналися з малечею передбачається створити окремі входи до приміщення, а подвір’я обладнати місця для дитячих візочків.

Як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів у лютому місяці цього року

До Бердичівського госпітального округу відповідно до проекту передбачається входження Червоненської селищної територіальної громади (Андрушівщина), Бердичівського, Любарського, Ружинського та Чуднівського районів

Стратегічно Бердичів вже незабаром стане центром Госпітального округу до якого увійдуть всі сусідні райони, а тому планується створити медичне містечко, де всі спеціалісти будуть поруч.

Нагадаємо, після совєцької окупації Бердичева в 1926 році у будинку графині Плеве по вулиці Данилівській відкрито акушерсько-гінекологічну лікарню. Вже з 1967 року до сьогодні в цьому приміщені знаходиться дитяча поліклініка.