додому Бердичів Директор Бердичівського Водоканалу не продовжуватиме контракт і проситься на пенсію

Директор Бердичівського Водоканалу не продовжуватиме контракт і проситься на пенсію

177
0

Під час нагородження на день працівника житлово-комунального господарства директора підприємства «Бердичівводоканал» Микола Ревуцький заявив про своє бажання «спокійно» піти на пенсію. Це неочікувано прозвучало зі сцени міського Палацу культури ім. Шабельника.

Ймовірно, що відхід Миколи Ревуцького з посади пов’язаний з перевірками підприємства працівниками Державної екологічної служби Житомирської області, які проводяться в зв’язку з екологічним забрудненням річки Гнилоп’ять.

Якщо раніше бердичівляни скаржились на огидне водопостачання квартир в місті, то нещодавно громадські активісти виявили несанкціоновані скиди нечистот з міста та неймовірне забруднення річки Гнилоп’ять.

Чи узгоджував своє рішення Микола Ревуцький з Василем Мазуром залишається невідомими. Проте, після перевірки Державної екологічної служби очікувано постане питання про відповідальність за забруднення довкілля міста та району.

Нагадаємо, 20 років тому Василь Мазур був призначений заступником міського голови, а вже 15 років він незмінно керує містом Бердичевом.

Хто нестиме за це відповідальність, наскільки ще зростуть тарифи та чи й далі погіршуватиметься якість води, з’ясується згодом.