додому Бердичів Де йде мова про керівника медколеджу, там закон не діє

Де йде мова про керівника медколеджу, там закон не діє

250
0

11 травня у Житомирській обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. Ключовим питанням для усіх присутніх був звіт про пророблену роботу директора комунального підприємства «Бердичівський медичний коледж» Володимира Клименюка. Як відомо, 28 квітня голова обласної ради Анжеліка Лабунська підписала розпорядження про створення робочої групи, яка мала вивчити питання щодо розірвання контракту та звільнення з займаної посади Клименюка.

На засідання Клименюк приїхав не сам, а зі своїми заступниками та виклидачами закладу, що створювали йому групу підтримки. Ця група підтримки створювалась напередодні засідання комісії, учням були зсунуті графіки занять, а деякі написали і відгул за свій рахунок. Не було зрозуміло, навіщо вони взагалі приїхали, адже лише створювали перешкоди і у читанні звіту не мала приймати ніякої участі. На засіданні були присутні і активісти з Бердичева, які з 2014 року виступають з ініціативами про звільнення скандального керівника.

Володимир Клименюк відзвітував таки на комісії але усі присутні знову були обурені манерою спілкування керівника закладу. У звіті пана Клименюка члени постійної комісії, депутати обласної ради Орлюк та Романський помітили багато нечіткостей. Як ми вже писали раніше, Фінансова інспекція довела, що медколедж не мав права надавати послуги по проведенню курсів масажу, а тим паче брати за це кошти. На запитання пана Романського до Клименюка, чи мав заклад на це ліцензію, той знітився і сказав, що на той час не було. Без даної ліцензії заклад отримав від слухачів курсу масажу 89.9 тис.грн.

Депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка вніс пропозицію визнати незадовільним звіт директор «Бердичівського медичного коледжу». За дану пропозицію лише три члени комісії проголосували «ЗА», чотири «ПРОТИ» , усього в комісії 9 членів і один з них був відсутній.

За коментарем ми звернулись до члена постійної комісії з питань охорони здоров’я, бердичівлянина, депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, Ігоря Романського: «Дане питання ми будемо тримати на постійному контролі, адже це стосується кожного жителя міста Бердичів. Я постійно буду моніторити ситуацію і хотілось би винести питання про звільнення Клименюка на сесію обласної ради, яка відбудеться незабаром».

До слова сказати, члени комісії, які відстоювали Клименюка, усі займають посади головних лікарів Любарської ЦМЛ, Ємільчинської ЦМЛ, Ружинської ЦМЛ та Овруцької ЦМЛ. Звісно, це моя особиста і, можливо, упереджена думка, але усі ці люди працюють у одній сфері, де, як відомо, рука руку миє.

Нагадаємо, що фігурантом у справі про факт шахрайства з благодійними внесками, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України проходить керівник вищезгаданого навчального медичного закладу Клименюк В.П. окрім того, що у проваджені Бердичівського відділу поліції перебуває кримінальне провадження, де пан Клименюк проходить фігурантом у факті перешкоджання професійній діяльності журналіста та порушення недоторканності приватного життя ч. 1 ст. 182 КК.

Хотілось би, щоб ці люди зрозуміли, що тепер на їх руках, як і на руках Клименюка, кров дівчини, яка покінчила життя самогубством, численні фінансові порушення, обурення тисяч бердичівлян, кров постраждалого у ДТП та ще багато того, що не винесено на загал.

IMG_2448 IMG_2446