додому Бердичів Бізнес Децентралізація в Житомирській області

Децентралізація в Житомирській області

98
0

Житомирська область має всі шанси пройти першою процес децентралізації. Про це сказав, 26 лютого, голова облдержадміністрації Ігор Гундич під час звітної прес-конференції, яка проходила у Попільнянському районі на насіннєвому заводі «Монсанто», що є одним із масштабних інвестиційних проектів Житомирщини.

«Сьогодні ми – лідери в децентралізації. І це підтвердив Президент. Нині 60% площі Житомирщини – це ОТГ. Ми поставили планку – бути лідерами у цій реформі і маємо тримати її. Житомирщина має всі шанси стати областю, яка першою пройде процес децентралізації», – сказав Ігор Гундич.

Кожен реалізований проект, кожна утеплена лікарня чи школа, відкритий садочок, відреставрований об’єкт – це символи змін, які відбуваються у нашій області і нашій державі у рамках реформи децентралізації.

У минулому році завдяки підтримці міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка та рахунок коштів ДФРР вдалося відреставрувати Бердичівський театр на Європейській, який був там 100 років тому, реконструювати Олевську гімназію та Ємільчинську ЗОШ №1, утеплити Хорошівську та Гришковецьку гімназії, встановити вуличне освітлення у Високівській ОТГ, а також населених пунктах Житомирського та Черняхівського районів, встановити станцію знезалізнення питної води та водогінні мережі у Краснопільській ОТГ, провести реконструкцію амбулаторії в Довбиській ОТГ, а також розпочати низку проектів, які будуть завершені цьогоріч.

У 2018 році чекаємо реалізації нових проектів, адже було виділено ще більше коштів із ДФРР.