додому Бердичів Державні свята – невід’ємна частина культури європейської нації

Державні свята – невід’ємна частина культури європейської нації

64
0

У переддень 25-ї річниці Незалежності України, до Дня Державного прапору та з метою патріотичного виховання співробітниками Бердичівського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції був організований та проведений тематично-виховний захід. Спеціально запрошені гості: волонтер-директор БО «Християнський центр реабілітації хворих на наркоманію та алкоголізм «Прорив-Перемога” Маковський Є.К., провідні спеціалісти БРЦСССДМ Присяжнюк В.О. та Семенюк А.Є. привітали зі святом усіх присутніх, вкотре звернувши увагу засуджених на детальний перелік послуг юридичного, економічного, психологічного характеру, що надаються організаціями на безоплатній основі. Провідний бібліотекар Центральної міської бібліотеки Бойко В.В. оповіла історію державних свят, національної символіки, наголосивши, що героїзм українських воїнів це гордість і незламність народу, якими ми повинні пишатися, про які повинні пам’ятати та бути вдячними тим, хто віддав за незалежність країни не тільки здоров’я, а й життя.

У своїх виступах запрошені фахівці зосереджували увагу на питаннях патріотизму, національної єдності, громадянської свідомості та необхідності боротися за волю і право називатися гідними громадянами самобутньої держави, якою є Україна. Провідну думку заходу доцільно сформулював Маковський Є.К: “ Держава починається з кожного , а тому саме від нас залежатиме і майбутнє наших дітей, і рівень освіченості молоді, і умови життя у країні загалом.”

На завершення заходу засуджені без позбавлення волі, що перебувають на обліку ВКВІ, скористались можливістю задати фахівцям питання та отримати на них вичерпні відповіді. Вкотре хочеться подякувати спеціалістам за співпрацю, адже подібні заходи не тільки підвищують освітній рівень засуджених осіб, а й сприяють формуванню їх правосвідомості та соціально прийнятної поведінки.

Фахівець Бердичівського МРВ КВІ
управління ДПтС України
в Житомирській області О.В. Новіцька

2 4