додому Бердичів Депутат Романський привітав воїна ОУН УПА з Днем Незалежності

Депутат Романський привітав воїна ОУН УПА з Днем Незалежності

138
0

В дні, коли вся Україна святкує День Прапора та День Незалежності, слід пам’ятати, кому ми всі завдячуємо своєю свободою. На пальцях рук можна порахувати, скільки залишилося в живих борців за незалежність, які відстоювали честь України в першій половині минулого століття. Для них це не просто державні свята, для них це найголовніші дні у році, бо свого часу вони були ладні віддати життя, щоб їх діти та онуки жили у вільній та суверенній Україні.

Депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський в День Незалежності відвідав воїна УПА Шевчука Володимира, привітав його зі святами та вручив подяку від імені усієї громади Житомирської області за відвагу у боротьбі за нашу Україну. Слід зазначити, що Володимир Кирилович єдиний в Бердичівському районі, хто пам’ятає і насправді знає, що переживали воїни повстанської армії.

Хоча Володимир Кирилович вже в лютому буде відзначати свій 90-ий день народження, він досі незламний духом, справжній патріот та воїн. Про історію свого життя, а особливо про часи, коли він з побратимами боровся за встановлення Української соборної та самостійної держави.
Ігор Васильович у розмові з Володимиром Кириловичем почув декілька історій з життя воїна УПА. «Оповідки героя змусять кожного задуматися про багатство історії свого народу, про ціну, якою здобувалася українська суверенність, – каже депутат. – Ми повинні зберегти свою вольність, адже надто велику ціну заплатили, аби зараз здатися. Володимир Кирилович ще раз нагадав мені про незламність українського духу, який живе в кожному з нас. Зараз Україна в огні і саме час українцям осмислити уроки історії і, докорінно змінивши систему, побудувати суверенну, вільну, сильну та демократичну Україну».

РОМ З2