додому Бердичів Депутат Романський направив кошти від переконання обласного бюджету на потреби громади міста

Депутат Романський направив кошти від переконання обласного бюджету на потреби громади міста

327
0

Щоквартально кошти, від переконання обласного бюджету, у рівних долях розподіляють між депутатами обласної ради, які вже, у свою чергу, повинні направити їх на потреби містян.

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Васильович Романський вивчив першочергові потреби серед тих, хто звернувся до нього за допомогою. Тому допомогу у сумі 38 500 грн отримує Управління освіти і науки Бердичівської міської ради: для встановлення віконних металопластикових конструкцій
у відділенні науково-технічної творчості Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова – 25 000 грн. Також буде придбана камера (CANON 600 D 18-55) для ЗОШ № 11м.Бердичева 13 500 грн.На придбання постільної білизни для Бердичівської міської лікарні виділено кошти у сумі 30 000 грн.
Дитяча юнацька спортивна школа Бердичівського району отримає кошти у сумі 15 000 грн: на 7 000 буде придбане спортивне спорядження, а на 8 000 грн буде виконано поточний ремонт стадіону «Колос».
У ДНЗ комбінованого типу №5 «Вербиченька» за кошти, які виділять за сприяння депутата Романського, буде встановлено два дверні блоки на загальну суму 24 000 грн.