додому Бердичів Депутат-радикал Ігор Романський ініціював звернення до Верховної Ради щодо дозволу на вільне...

Депутат-радикал Ігор Романський ініціював звернення до Верховної Ради щодо дозволу на вільне володіння зброєю

174
0

Петиція, яка узаконює право громадян України на захист набрала ще два роки тому більше 36 тисяч підписів. Президент у відповіді на вимогу людей повідомив, що прийняття законів належить до повноважень Верховної Ради України (пункт 3 частини першої статті 85 Конституції України).

За два роки криміногенна ситуація в Бердичеві суттєво погіршилася. Фінансова підтримка міською радою поліції не вплинула на результативність та розслідування резонансних злочинів в нашому місті за останній період. Навіть більше того, як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів

злодії вдерлися в помешкання Ігоря Романського

Після цього, обранець від Радикальної партії Олега Ляшка зареєстрував відповідне звернення до Верховної Ради щодо вільного володіння зброєю. Депутати Житомирської облради вже на найближчій сесії його розглянуть.

Йдеться про прийняття вже зареєстрованого у вищому законодавчому органі законопроекту «Про цивільну зброю і боєприпаси». Документ сприятиме забезпеченню безпеки громадян у зв?язку з врегулюванням незаконного обігу вогнепальної зброї в державі.

«Законослухняні громадяни залишаються фактично беззахисними. Держава вперто не бажає у встановленому законом порядку, дотримуючись усіх процедур і перевірок, надати законослухняному громадянину право на носіння короткоствольної вогнепальної нарізної зброї, яка може використовуватись для самозахисту», – йдеться у зверненні.

Головним гальмом цьому процесу експерти називають Міністерство внутрішніх справ, яким сьогодні керує Арсен Аваков.

Депутат від Бердичівщини Ігор Романський виступив ініціатором звернення облради, адже безпека є однією з головних потреб людини і обов’язок, який має забезпечити держава.

Пропонуємо переглянути відеосюжет 5 телеканалу, який роз’яснює суть законопроекту про вільне володіння зброю.