додому Бердичів Депутат облради Ігор Романський нагороджений медаллю “Залізний хрест за мужність”

Депутат облради Ігор Романський нагороджений медаллю “Залізний хрест за мужність”

84
0

2 грудня у приміщенні Житомирської обласної філармонії відбулось нагородження учасників подій Революції Гідності. Громадськість організувала захід у пам’ять про історичні події 2013- 2014 років, під час якого було проведено урочисту церемонію нагородження медалями “Залізний хрест за мужність”. Серед інших нагороду отримав і депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський.

На своїй сторінці в мережі Facebook обранець розповів про подію в Житомирі: «Всі учасники нагороджені за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, виявлені під час «Революції гідності», особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Громaдськість мусить пaм’ятaти про тих, хто зaгинув нa Мaйдaні у Києві і шaнувaти, пишaтися тими, хто й досі стоїть вaрті честі і гідності Укрaїни»
Особливо депутат подякував за організацію заходу Сергію Адам’яку та Олександру Осадчому.

Перед урочистою частиною, попри дощ та мрячку житомирські волонтери, учасники АТО та майданівці пройшлися ходою від меморіалу Героям Небесної сотні на майдані Корольова до постаменту з іменами загиблих героїв АТО біля будинку правосуддя.

Нагородження проводила громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО».