додому Бердичів Депутат обласної ради Ігор Романський взяв участь у флешмобі «Lots of Socks»

Депутат обласної ради Ігор Романський взяв участь у флешмобі «Lots of Socks»

39
0

21 березня – Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Основна мета – привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими можливостями. Вони своєю добротою, щирістю і безпосередністю компенсують все те, в чому відрізняються від інших, а часто і перевершують їх.

По всьому світу в цей день відбувся флешмоб «Lots of Socks», у якому взяв участь  депутат облради Ігор Романський.

Про це написано на офіційній сторінці у Фейсбуці депутата.

“Сьогодні 21 березня- Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Це такі ж Українці, як ми!”-зазначено у повідомленні.
#WDSD2019#LOTSOFSOCKS  

На підтримку людей із синдромом Дауна та для привернення уваги до них люди вдягають різні яскраві шкарпетки у рамках флешмобу #
LOTSOFSOCKS  

Діти Сонця – особливі. Вони вражають приголомшливою душевністю, відкритістю і наївністю. Вони дуже добродушні, життєрадісні і позитивні люди, самі охоче прагнуть до спілкування.

День проведення Міжнародного дня людини із синдромом Дауна вибраний не випадково, це двадцять перший день третього місяця пов’язаний з 3 копіями 21-ої хромосоми.

«Сонячні» діти, як і всі діти з особливими потребами в Україні, мають відчувати себе рівноправними членами суспільства та бути захищеними і щасливими. Власним прикладом ми демонструємо, що толерантність і любов до ближнього – це ті основоположні цінності, які мають єднати українців.

На данном изображении может находиться: Ігор Романський, стоит и обувь