додому Бердичів Депутат обласної ради привітав бердичівлянку з 79-річчям

Депутат обласної ради привітав бердичівлянку з 79-річчям

176
0

Знайомство депутата обласної раді від Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Романського з цією миловидною бердичівлянкою розпочалось не так давно. Приблизно місяць тому Надія Ісаківна звернулась до депутата з проханням виділити грошову допомогу на придбання ліків, які їй були конче необхідні. Депутат з радістю допоміг жінці та надав матеріальну допомогу. Після цього Надія Ісаківна неодноразово спілкувалась з депутатом про проблеми, які її турбують.

Ігор Васильович ніколи не забуває про тих, хто звертається до нього по допомогу і відчуває відповідальність за цих людей. От і сьогодні, 6 жовтня, згадав, що у такої прекрасної бердичівлянки особливий день – День народждення. Тому Ігор Васильович вирішив навідатись до жінки, попередньо привітавши її по телефону. Коли депутат з квітами та подарунками прийшов до неї у гості, жінка була дуже щаслива. Надія Ісаківна має дітей та онуків, але так склалось, що свій 79-тий День Народження вона зустрічає у самонтості. У холодильнику порожньо, на столі цибулина й хліб, у квартирі холодно. Вона була рада цим швидким гостям, які, хоч не на довго, розрадили її в цей день. Жінка плакала та жалілась на життя. Дійсно, в такий день хочеться бути у колі родини, в обіймах та словах вдячності. Окрім квітів депутат приніс жінці цілий пакунок необхідних харчів, за що почув, мабуть, сотню «спасибі».

Кожен з нас має памятати, що рідні й близькі нам люди, ті хто нас виростив, не спав ночей, особливо потребують уваги. Двзоніть, провідуйте, піклуйтесь про своїх близких. Пам’ятайте, що ми не знаємо, яка хвилина може для них стати останньою. Бережіть себе та своїх близьких.

img_6892