додому Бердичів Депутат обласної ради відвідав рідну школу

Депутат обласної ради відвідав рідну школу

344
0

21 березня, депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський відвідав школу №8 у місті Бердичів. Директор закладу Савченко Лідія Василівна радо прийняла випускника школи та показала, які зміни відбулися у школі за майже 20 років. Поговорили також і про те, що ще потрібно зробити. А зробити треба не мало.

У школі навчається 22 класи в 11 аудиторіях! Місця не вистачає катастрофічно, – жаліється директор. Зараз у закладі навчається близько 500 дітей, а площа приміщень для такої кількості учнів замала. Школа навіть створила «літній клас». Весною та восени, коли ще тепло, дітей виводять на вулицю і там проводять уроки. Для цього на шкільному подвір’ї встановили парти та лавки. Проте уроки можна проводити там лише за гарної погоди.

Школа могла б використовувати, як повноцінні класи, і дві майстерні, проте дах у цьому приміщенні не надійний. І дійсно, балки прогнили і покрівля геть нікуди не годиться. Ігор Васильович пообіцяв спробувати допомогти у вирішенні цього питання, щоб у школи з’явилося ще 2 аудиторії, адже на разі для навчання обладнали навіть бібліотеку. Не вистачає школі і гардеробу.

Дуже сподобалось Ігорю Васильовичу і оформлення школи: усе розписано малюнками в українському стилі, скрізь стіни прикрашають дитячі малюнки та інформаційні стенди про нашу Батьківщину. Без сумніву можна сказати, що у цій школі виховують справжніх патріотів України.

Як повідомила нам Лідія Василівна, школі не вистачає вчителів. Уся молодь виїжджає закордон, бо на скромну заробітну плату вчителя мало хто згоджується працювати. Проте тих фахівців, які залишаються працювати з дітьми та для дітей, можна сміливо назвати професіоналами та на 100% відданими своїй справі.

Депутат подарував закладу деякі презенти, адже фінансування шкіл нині не дозволяє повноцінно закупляти усе необхідне. Ігор Романський пообіцяв не припиняти й надалі співпрацю з рідною школою, адже це була не перша зустріч за останній час із шкільною родиною і, як неодноразово наголосив депутат, не остання.

1 3 4 5